Furby Connect - kiedy polska wersja?
Furby Connect - kiedy polska wersja?

Furby Connect to bez wątpienia tegoroczny hit zabawkowy, jedna z najczęściej kupowanych zabawek na prezent świąteczny na całym świecie. Pierwszy raz Furby został wyposażony w moduł Bluetooth pozwalający mu na komunikację z innymi Furbimi. Jesteśmy pierwszym sklepem w Polsce, w którym możecie kupić Furby Connect.

Dostajemy od Was wiele zapytań na temat tego czy i kiedy Furby Connect będzie w wersji polskiej. Na ten moment oferowana przez nas wersja to brytyjska dystrybucja, w której Furby Connect mówi po furbiańsku i po angielsku. Polska wersja najnowszej zabawki interaktywnej od Hasbro nie jest jeszcze dostępna. Polski oddział producenta poinformował nas, że lokalna wersja Furby Connect będzie dostępna dopiero w drugiej połowie 2017 roku, więc nie ma co liczyć że uda się kupić ją w tym roku jako prezent świąteczny. 

Furby Connect Sklep

To jednak nic straconego - najnowsza wersja Furbiego ma nieograniczone możliwości zabawy i nawet jeśli dziecko nie zna angielskiego to z pewnością będzie zadowolone. Plusem tej sytuacji jest to, że osoby które zakupią angielską wersję Furby Connect, jeszcze zanim dostępna będzie wersja polska, będą miały zabawkę jako jedne z niewielu w naszym kraju. Chyba nic bardziej nie cieszy dzieci niż posiadanie zabawki, której koledzy jeszcze nie mają ;)

Aktualizacja 16.08.2017: dostaliśmy informację od Hasbro, że Furby Connect nie będzie jednak dostępny w wersji polskiej. Naszym dzieciom pozostaje więc wersja angielska, co może być dodatkową motywacją do nauki języka obcego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl